Instytut Rozwoju Zrównoważonego Koszalin
PL EN
Aktualności
dodano: 19. październik 2016

Drugi z 7 wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2015, opracowany w Instytucie Rozwoju Zrównoważonego w ramach projektu NASA (ASOS 2015) zostanie zrealizowany!
Nasi kursanci po raz kolejny dali dowód swojej aktywności społecznej, czyli postawy godnej naśladowania. Autorce projektu Pani Józefie Wiśniewskiej serdecznie gratulujemy!  

dodano: 11. październik 2016

Buenos dias!
Akademia Seniora zaprasza wszystkich chętnych z Koszalina i okolic do udziału w kursie języka hiszpańskiego, prowadzonego przez native speakera z Peru.
Zaczynamy 12 października o godz. 15:30. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!
Adios. Hasta luego!  

dodano: 31. sierpień 2016
dodano: 22. sierpień 2016
Zapraszamy do Akademii Seniora

Ruszają zapisy do Akademii Seniora na rok 2016/2017.

Obrazy: as.jpg

dodano: 02. czerwiec 2016

Plik Formularz zgłoszeniowy do projektu

Możesz go ściagnąć z adresu:
http://wyslijto.pl/plik/fmc52hmer5

dodano: 11. maj 2016

,, Zakoduj swoją przyszłość" - Głosujemy!!! do 7 czerwca 2016 r. w sklepie Tesco.
Zrób zakupy w sklepie TESCO Atrium Koszalin. Odbierz żeton przy kasie i wrzuć go do pojemnika specjalnej urny konkursowej. Jeśli Instytut Rozwiju Zrównoważonego uzyska najwięcej żetonów, Tesco dofinansuje darmowe lekcje programowania komputerowego dla 48 uczniów w wieku 7-18 lat w czasie wakacji.
http://pomagamy.tesco.pl/region/108/

Ostatnia aktualność

Zajęcia stymulujące pamięć

dodano: 15. grudzień 2017

Czy coraz częściej zauważasz że Twa pamięć niedomaga? Znów zapomniałeś gdzie położyłeś klucze i żałujesz że nie masz do nich alarmu? albo zapomniałeś o ważnej dacie lub o spłacie kolejnej raty? Wiesz ze Twoja pamięć potrzebuje treningu ale krzyżówki i łamigłówki wypełniane samotnie w domu zaczęły Cię nużyć? Mamy na to radę! Ruszyły u Nas zapisy na zajęcia z treningu pamięci ! Nie czekaj zapisz się już dziś !!! Proponujemy Państwu zajęcia wspomagające zapamiętywanie jak i koncentrację, nauczymy Was nowych technik zapamiętywania i kojarzenia faktów, a to wszystko w grupach liczących 8-10 osób. Pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

Najnowsze projekty
ASSET Aktywizacja Społeczna Seniorów = Edukacja + Technologia

Nasza akademia seniorów aktywnych Koszalin

logo_mpmd.jpg