Instytut Rozwoju Zrównoważonego Koszalin
PL EN
Zamówienia
Partner do projektu
dodano: 01. październik 2016

Zarząd Instytutu Rozwoju Zrównoważonego ogłasza otwarty nabór partnerów do projektu przygotowywanego
w ramach konkursu nr POWER 02.16.00-IP.06-00-006/16 pod nazwą „Podnoszenie kompetencji przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych w zakresie niezbędnym do udziału w procesie stanowienia prawa”. Poszukujemy partnera społecznego, organizację pozarządową, uczelnię lub instytut, które w okresie ostatnich 2 lat prowadziły udokumentowane działania edukacyjne w zakresie udziału w procesie stanowienia prawa lub w zakresie dialogu społecznego.

Od potencjalnego partnera oczekujemy wniesienia wkładu kadrowego, technicznego i merytorycznego w zakresie szkoleń z prawa i ekonomii skierowanych do organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych. Prosimy składać oferty do dnia 24.10.2016, do godz. 17.00 drogą mailową na adres irzkoszalin@gmail.com. Wszelkich informacji odnośnie naboru partnerów udzielamy telefonicznie w dni robocze, w godz. 9.00-17.00 pod numerem 795 910 300 lub osobiście w siedzibie Instytutu.  

Ostatnia aktualność

Zajęcia stymulujące pamięć

dodano: 15. grudzień 2017

Czy coraz częściej zauważasz że Twa pamięć niedomaga? Znów zapomniałeś gdzie położyłeś klucze i żałujesz że nie masz do nich alarmu? albo zapomniałeś o ważnej dacie lub o spłacie kolejnej raty? Wiesz ze Twoja pamięć potrzebuje treningu ale krzyżówki i łamigłówki wypełniane samotnie w domu zaczęły Cię nużyć? Mamy na to radę! Ruszyły u Nas zapisy na zajęcia z treningu pamięci ! Nie czekaj zapisz się już dziś !!! Proponujemy Państwu zajęcia wspomagające zapamiętywanie jak i koncentrację, nauczymy Was nowych technik zapamiętywania i kojarzenia faktów, a to wszystko w grupach liczących 8-10 osób. Pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

Najnowsze projekty
ASSET Aktywizacja Społeczna Seniorów = Edukacja + Technologia

Nasza akademia seniorów aktywnych Koszalin

logo_mpmd.jpg